Sukcesy

KONKURSY PLASTYCZNE

 

 

„Nasza piękna Polska”, 18.10.2018r.

Wczęści literackiej nasi uczniowie zajęli II oraz III miejsce, natomiast w części plastycznej wyróżnienia

 Opiekunowie: S. Włodarczyk, A. Bartkowiak

 

Konkurs malarski „MOJA NIEPODLEGŁA”, 7.11.2018

wyróżnienia Paulina Iczetkin, Emilia Czoch, Krzysztof Fedorków, Weronika Górska, Jan Izerski i Seweryn Krzewiński 

Opiekunowie: G. Majstra, B. Bujniewicz

 

KONKURSY SPORTOWE

 

XX OTWARTY INTEGRACYJNY TURNIEJ WARCABOWY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, ŚWIEBODZICE

15.11.2018, VI miejsce, Wiktoria Cwieląg, Cyprian Lewicki, Dawid Lewandowski, Kamila Banach oraz Damian Mleczko oraz jedyny weteran zawodów, Dominik Szychowski, grali bardzo ambitnie, lecz to nie wystarczyło, aby pokonać rywali.

W. Mucha

 

Regionalne Zawody Pływackie  dla Osób Niepełnosprawnych, Kamienna Góra, 15.11.2018

- Boroch Justyna (2 m-ce 50 m  stylem dowolnym i 2 m-ce50 mstylem. grzbietowym),

-Górecka Wiktoria (1 m-ce 50 m  stylem dowolnym i 1 m-ce50 mstylem. grzbietowym),

-Michalik Kacper (2 m-ce 50 m  stylem dowolnym i 1 m-ce50 mstylem grzbietowym),

-Taborski Gracjan(4 m-ce 50 m  stylem dowolnym i 3 m-ce50 mstylem grzbietowym),

-Uchański Oskar(1 m-ce 50 m  stylem dowolnym i 2 m-ce50 mstylem grzbietowym),

-Zawadzki Damian(5 m-ce 50 m  stylem dowolnym i 4 m-ce50 mstylem grzbietowym),

-Bielecka Andżelika(2 m-ce 25 m  stylem dowolnym i 3 m-ce25 mstylem grzbietowym),

-Jastrzębska Alicja(3 m-ce 25 m  stylem dowolnym i 1 m-ce25 mstylem grzbietowym),

-Zasypska Karolina(3 m-ce 25 m  stylem dowolnym i 4 m-ce25 mstylem grzbietowym),

-Gola Mateusz(4 m-ce 25 m  stylem dowolnym )

        Poza startami indywidualnymi wystawiliśmy dwie sztafety. Sztafeta nr 1 (w składzie: Oskar, Wiktoria, Justyna, Mateusz) zdobyła 1 miejsce, a sztafeta nr 2  (Damian, Gracjan, Karolina i Alicja ) zajęła 2 miejsce.

 Opiekunowie: B. Wlaźlak i J. Fabiszewska

 

III miejsce naszych uczniów w XVII Igrzyskach Integracyjnych Szkół i Ośrodków Specjalnych i Masowych, 13.12.2018, Dzierżoniów

 3 miejsce  drużynowo: R. Meller, W. Wiącek, N. Wojtkowiak, K. Banach, N. Mirga, W. Ćwielong, D. Szychowski, S. Bardczak, D. Lewandowski, D. Mleczko, D. Sobierajski, O. Onyszko.

 

 Dolnośląski Mityng Narciarstwa Biegowego Olimpiad Specjalnych, Jakuszyce 2019,

 8 złotych, 4 srebrne i 2 brązowe medale –  

  Wiktoria Górecka     - bieg techniką dowolną  -  50m złoto,   100m złoto

  Justyna Boroch         - bieg techniką dowolną  - 50m srebro,  100m złoto

  Mateusz Gola            - bieg techniką dowolną  -  50m złoto,   100m złoto

  Patryk Placek            - bieg techniką dowolną  -  50m złoto,   100m złoto

  Łukasz Sienkiewicz  - bieg techniką dowolną  -  500m złoto, 1000m brąz

  Dawid Lewandowski - bieg techniką dowolną  - 500m srebro, 1000m srebro

  Oskar Uchański         - bieg techniką dowolną  - 500m brąz,    1000m srebro

Opiekunowie: B. Radwańska-Zieleń, B. Wlaźlak

 

 

 

KONKURSY TEATRALNO-MUZYCZNE

 

REGIONALNY PRZEGLĄD PIOSENKI TURYSTYCZNEJ I SKECZY " POLSKA NIEPODLEGŁA", 22.11.2018

 Damian Zawadzki i Natalka Zielińska zajęli I miejsca

Opiekun: E. Świerczyńska

 

II miejsce w XXVI edycji Festiwalu "Promocja Zdrowia w sztuce teatralnej dziecięcej i młodzieżowej - wybieram zdrowie", 3.12.2018, Tatr Dramatyczny

2 miejsce

Opiekunowie: M. Juszczyk, A. Drzewiecka, P. Fukiet

 

 

I miejsce zespołu „Marzenie” w konkursie „Kolęduj z Victoria”, 16.12.2018

Zajęliśmy I miejsce! W nagrodę zespół otrzymał vouchery do ZOO i parku trampolin - Gojump we Wrocławiu.

Opiekunowie: E. Świerczyńska, G. Kozmowska

 

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „POD DOBRYM ANIOŁEM” W NOWEJ RUDZIE, 28.03

Damian Zawadzki zajął I miejsce w kategorii „występy wokalne.”

Opiekun: E. Świerczyńska