08 listopada 2018 13:15 | Aktualności

Konkurs malarski „MOJA NIEPODLEGŁA”

Obchody odzyskania przez Polskę niepodległości ze względu na swoje 100-lecie są w tym roku szczególnie uroczyste. Należą do nich również konkursy. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jednym z nich, o randze miejskiej.

Miło nam poinformować, iż w konkursie malarskim „MOJA NIEPODLEGŁA” zorganizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” we współpracy z Urzędem Miejskim w Wałbrzychu z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Spośród wysłanych prac jury konkursu wyróżnienia dedykowało: Paulinie Iczetkin, Emilii Czoch, Krzysztofowi Fedorków, Weronice Górskiej, Jankowi Izerskiemu i Sewerynowi Krzewińskiemu.  W uroczystościach wręczenia dyplomów oraz nagród wzięli udział laureaci z rodzicami i wychowawcami. Uczniów do konkursu przygotowały: Grażyna Mujstra i Beata Bujniewicz.

Beata Bujniewicz

zdjecie_nr_1.jpg