11 grudnia 2018 14:55 | Aktualności

Szkolne spotkanie wigilijne

W czwartek 6 grudnia uczniowie naszej szkoły przygotowali mikołajkową niespodziankę dla swoich rodziców. Na auli miało miejsce bowiem spotkanie wigilijne. Zaproszeni goście dowiedzieli się, jak to jest, że do dzieci co roku trafiają prezenty, dzięki niezwykłej „Bajce o Mikołaju”, przygotowanej przez aktorów zespołu „ABC”. Rodzice mogli także wysłuchać pięknych kolęd w wykonaniu piosenkarzy „Solo”. W trakcie „Kolędy dla nieobecnych” wszystkich ogarnęła atmosfera zadumy nad kruchością i ulotnością ludzkiego życia – w prezentacji multimedialnej wspomnieliśmy bowiem zmarłego niedawno naszego ucznia, Grzesia.

Swoje aktorskie umiejętności zaprezentowała młodzież z kółka teatralnego w spektaklu „Bliżej siebie – dalej od używek” oraz w przedstawieniu na temat świątecznych obyczajów.

Dzięki małym artystom z zespołu „Marzenie” daliśmy się porwać dźwiękom skocznych pastorałek. Wszystkim zebranym udzielił się świąteczny nastrój!

Film 1                     Film 2                 Film 3                    Film 4

dsc_0052.jpg  dsc_0023.jpg   dsc_0120.jpg  dsc_0138.jpg