04 października 2019 09:26 | Aktualności

MAMY NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Kilka dni temu w naszej szkole miało miejsce doniosłe wydarzenie czyli wybory Samorządu Uczniowskiego.  Samorządność jest bardzo ważnym aspektem życia szkolnego. Uczy odpowiedzialności za podejmowane działania i przewidywania ich konsekwencji. Dzięki temu, uczniowie zdobywają umiejętność wyrażania własnego zdania, stają się bardziej samodzielni i asertywni. Uczą się wykazywania inicjatywy oraz wytrwałości w realizowaniu podjętych zobowiązań. Dlatego  właśnie dzień wyborów w naszej szkole jest dniem wyjątkowym.

W tym roku mandaty zaufania otrzymali: Dominika Rapp, Natalia Meller, Esmeralda Mirga, Sylwia Mucha. Przewodniczącą Samorządu została wybrana Oliwia Wojtkowiak a jej zastępcami Ewa Mucha i Andżelika Błaszkiewicz.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.