29 października 2019 21:24 | Aktualności

MY NA FESTIWALU „PIOSENKA Z EUROPY"

W dniu 26.10.2019 nasz szkolny zespół „Niezwykli” wziął udział w festiwalu „Piosenka z Europy” organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Azymut”. Wielka gala koncertowa odbyła się w Hufcu Ziemi Wałbrzyskiej. Nasz zespół zaśpiewał piosenkę zespołu Ich Troje „Keine grenzen” i otrzymał wyróżnienie w konkursie.

Jako solista na scenie wystąpił także uczeń naszej szkoły Damian Zawadzki, który również został wyróżniony. Damian zaśpiewał piosenkę zespołu „O-zone” w języku rumuńskim.

Dostarczyliśmy publiczności mnóstwo wzruszeń i niespodzianek.

Joanna Wuszczyńska

Anna Cyrybulka