30 października 2019 16:31 | Aktualności

KONKURS!!!!

Zespół Promocji Zdrowia informuje, że nasza szkoła ma szansę na wygranie w drodze konkursu organizowanego przez  Kaufland Polska  Markety sp. z o.o.

sp. k. siedzibą we Wrocławiu dofinansowania w kwocie 60.000 zł na renowację szkolnej stołówki.

Zachęcamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w I etapie konkursu plastycznego, którego zadaniem jest przygotowanie pracy plastycznej ( plakatu lub rysunku) na temat zdrowego odżywiania i promowania zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci.

Prace plastyczne mogą być indywidualne lub zbiorowe, muszą być dwuwymiarowe oraz zawierać logo supermarketu Kaufland ( nie powinny nawiązywać do innych marek i firm konkurencyjnych). Format pracy nie jest ściśle określony ale proszę uwzględnić fakt, że nagrodzone prace będą musiały być przesłane do organizatora.

Liczymy na Waszą kreatywność i oryginalność.

Termin składania prac konkursowych -  do 20 listopada 2019 roku. do pani Aliny Drzewieckiej lub Małgosi Juszczyk.

Zespół Promocji Zdrowia.