04 listopada 2019 09:46 | Aktualności

„Kopernikalia”, uroczyste rozstrzygnięcie konkursu”

Koniec października to czas, kiedy w III Liceum Ogólnokształcącym od 7 lat odbywa się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kopernikalia”. W konkursie biorą udział wałbrzyskie placówki oświatowe. W tym roku najlepsze prace naszych uczniów i uczennic zostały nagrodzone wyróżnieniami.

Wręczanie dyplomów i nagród zostało poprzedzone częścią artystyczną, która obejmowała przedstawienie teatralne utrzymane w tematyce konkursu, występy chóru szkolnego oraz prezentacje: multimedialną i pojazdu kosmicznego zbudowaną przez uczniów szkoły.

Wyróżnieni zostali: Wiktoria Tomkiewicz, Emilia Czoch, Paulina Iczetkin, Sylwester Krzewiński, Ewa Czoszyk, Maja Onyszko i Damian Szostakowski.

Opieka plastyczna: G. Mujstra, M. Piwo, B. Bujniewicz.

B. Bujniewicz