Profilaktyka zachowań niebezpiecznych w sieci. Spotkanie z Policjantem

Kolejnym elementem w cyklu wydarzeń zapobiegających cyberprzemocy było spotkanie poświęcone zagadnieniom poruszania się w mediach społecznościowych, hejt, zasady płatności mobilnej i inne dotyczące bezpieczeństwu w sieci.

Aspirant sztabowy Pan Tomasz Łabędź przedstawił krótkie filmiki przygotowane i zagrane przez uczniów szkół średnich w temacie spotkania. Młodzież klas starszych z zainteresowaniem i zrozumieniem obejrzała filmy, wysłuchała komentarzy i wzięła udział w zajęciach.

Jednym z elementów pogadanki było fachowe uwrażliwienie na niebezpieczeństwa challenge coraz częściej dotykające młodych ludzi. Kolejne zajęcia wkrótce.

Beata Bujniewicz, Małgorzata Liszewska

Opublikowano: 05 grudnia 2019 15:54

Wyświetleń: 90

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Wałbrzychu