10 grudnia 2019 15:48 | Aktualności

Dzień Pluszowego Misia

Z lekkim opóźnieniem ale za to w bajkowych nastrojach obchodziliśmy w szkole Dzień Pluszowego Misia. Uroczystość prowadzona była przez p. Małgosię Juszczyk – która wcieliła się w rolę dziewczynki o imieniu Ola, p. Beatę Bujniewicz- która odegrała rolę „Pani Misiowej”, p. Alinę Drzewiecką - „Lalę”, p. Daniela Cyrybulkę – „Misia” oraz p. Piotra Sozańskiego, który zagrał „Pajacyka”.

Mieliśmy okazję oglądnąć przygotowaną przez w/w nauczycieli inscenizację oraz dowiedzieć się z prezentacji multimedialnej o genezie powstania „Pluszowego misia”. Wraz z „pluszowymi przyjaciółmi” wykonywaliśmy zabawy ruchowo – naśladowcze.

W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom p. Piotr Fukiet odczytał nam wzruszające i ciepłe opowiadanie nieznanego autora o przyjaźni misia z dzieckiem.

Zabawa podobała się małym i dużym, o czym świadczą liczne pytania o pluszowe świętowanie w roku przyszłym. Tak więc – do zobaczenia!!!

78560340_585218462020199_940192027839037440_n.jpg