Profilaktyka zachowań niebezpiecznych- spotkanie ze strażnikami Straży Miejskiej.

Już po raz drugi, w ostatnim czasie, przedstawiciele Straży Miejskiej W Wałbrzychu przygotowali i przeprowadzili zajęcia z uczniami klas starszych. Tematem były uzależnienia od substancji psychoaktywnych, również ze zwróceniem uwagi na szkodliwość e-papierosów.

Strażnicy Agata Kacała-Baran i Artur Dziedzic zaprezentowali  także krótki  filmik rysunkowy o uzależnieniach i ich konsekwencjach dla życia. Młodzież z zaciekawieniem obejrzała przedstawioną historyjkę, zadawała pytania a nawet komentowała przesłanie.

Spotkania w różnej formie będą kontynuowane.

Beata Bujniewicz

Opublikowano: 13 grudnia 2019 16:01

Wyświetleń: 69

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Wałbrzychu